Яка користь від раннього привчання до горщика

Ми не втомлюємось розповідати про усі переваги поступового привчання до горщика ще до першого року життя малечі. У цій статті ми зібрали одразу кілька причин, чому не варто відкладати такий важливий етап до дворіччя діток.  

  1. Було доведено, що у дітей, яких починали привчати до горщика до одного року, краще розвивалось вміння керувати м’язами сечового міхура. Це дозволило швидше набути здатності стримуватись як вдень, так і вночі у ранньому віці.
  2. Почати рано означає, що ви не ризикуєте почати занадто пізно. Привчання до горщика під час кризи двох років може призвести до відмови чи опору. Ще трохи зачекати, і ваша дитина настільки звикне до підгузків, що можливі проблеми з контролем над відповідними м’язами чи з відмовою від підгузків.
  3. Дитячі тіла сформовані так, щоб розвивати здатність стримуватись в перший рік життя. Скоріш за все, вашій дитині сподобається впевненість та незалежність, яку вона відчує під час користування горщиком чи туалетом, як дорослі.
  4. Зменшується ймовірність того, що ваш малюк матиме проблеми, пов’язані з привчанням до горщика, наприклад, відмова чи запори.
  5. Для декого великий плюс — свобода від обкаканих підгузків! Оскільки діти здатні рано контролювати кишківник, туалетні процедури будуть легшими та приємнішими.
  6. Дитина матиме більш спокійний сон, адже часто дитина прокидається чи крутиться через бажання попісяти.
  7. Дитяча шкіра матиме менше подразнень, адже зменшується час використання одноразових підгузків, кремів, присипок.
  8. Ви, ймовірно, використаєте значно менше підгузків, чим заощадите гроші та збережете довкілля.

Це всього лиш декілька причин розпочати привчання до горщика в перший рік життя. З відповідною підготовкою та турботою, регулярне вправляння в освоєнні горщика з допомогою дорослих до першого року життя має розвинути у дитини всі необхідні навички, щоб перейти до самостійного користування туалетом. 

Матеріал створений в рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Підгузки зайві!» за підтримки Управління з питань поводження з відходами та Львівської міської ради в рамках конкурсу «Зробимо Львів кращим!». На основі інформації з книги Марії Качмар “Lose the Diapers!”.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *