міжнародна кампанія

#wechoosereuse

#обирайбагаторазове – це міжнародна кампанія зі збільшення вторинної переробки, зменшення відходів та впровадження систем повторного використання на всіх рівнях життєвого циклу товарів – від виробництва до утилізації.

сайт міжнародної кампанії загальноукраїнська кампанія
важливо

Чому ми закликаємо долучатися до кампанії  #обирайбагаторазове

Ми виступаємо за перехід на кругову економіку. Це альтернатива традиційній, лінійній економіці модель економічного розвитку, заснована на відновленні та раціональному споживанні ресурсів, що характеризується створенням нових альтернативних економічних підходів, завданням яких є мінімізація негативного впливу людини на довкілля.

Довкілля

Обираючи багаторазове ми голосуємо за зменшення площі сміттєвих полігонів, збільшення відсотків переробки ресурсоцінних матеріалів та підвищення екологічної свідомості в нашій країні.

Здоров’я

Обираючи тару зі скла чи металу ми мінімізуємо потрапляння шкідливих речовин в наш організм. Паковання з пластику може містити токсичні речовини, виділяти мікропалстик у їжу, а забруднену плівку не здаси на переробку.

Економія

Інвестуючи один раз у набір багаторазових торбинок, контейнерів чи повторно використовуючи банки чи іншу тару, раніше придбану у супермаркеті, з часом ми починаємо економити на пакованні.

Як фізична особа

Підпиши петицію 

Ми хочемо, щоб наші голоси почули, а це можливо лише тоді, коли ми висловлюємо свою позицію: як гаманцем, купуючи у закладах товари і напої у свою тару та обираючи паковання, що піддається переробці, так і тоді, коли говоримо про свої екопрактики у соцмережах та підписуємо петиції.

Долучайся до кампанії та підписуй петицію про свої наміри підтримувати свідоме споживання та перехід на кругову економіку!

посилання на петицію
Як бізнес

Підпиши відкритий лист 

Якщо ж ти представник/ця бізнесу, то також можеш показати свою екоактивну позицію та долучитись до підписання відкритого колективного лист-звернення європейських бізнесів до влади, що має на меті захистити інтереси європейських компаній, що впроваджують у своїй діяльності принципи кругової економіки та депозитні схеми.

прочитати лист підписати лист
наші кампанії

Що ми робимо в рамках  #обирайбагаторазове

Обирати багаторазове можна у всіх сферах життя.
Клікай на зображення і дізнавайся, як перейти на сторону багаторазового від особистого вкладу до рівня цілого міста.

Zero waste міста

Про те, як стати свідомим містом і про шлях Львова до статусу Zero Waste City

Багаторазові підгузки та раннє висаджування

Про багаторазові і зручні замінники для перших років життя

Свідома менструація

Про всі види багаторазових засобів менструальної гігієни, чому це потрібно та безпечно

Багаторазова тара і zero waste закупи

Coming soon….

Багаторазове горня для напоїв

Мапа закладів, що дають знижки на напої у власне горня та чому користуватися багаторазовими горнятами корисно та безпечно

Refill Day

Coming soon…..

#обирайбагаторазове трейлер

 

Ми закликаємо вас використовувати у своїх дописах гештеги кампанії, підписувати і поширювати згадані вище петиції та не боятись розповідати про свій екодосвід.

 

#обирайбагаторазове

#WeChooseReuse