Багаторазові підгузники та трусики для плавання

Що це?

Для відвідування басейнів чи на морі необхідні підгузники або трусики для плавання. Їх завдання — не дати “номер 2” виплисти у воду, якщо дитина випорожниться. Як і їх одноразові колеги, вони не можуть втримати “номер 1”, але не настільки збільшуються у об’ємі як одноразові.

З чого зроблені?

Підгузники для плавання можуть виглядати як зовнішня частина багаторазового підгузка, але виготовляються з тканини для купальників та мають підкладку. Трусики для плавання зазвичай виготовляють з неопрену. 

Як користуватися?

Після кожного використання їх рекомендовано сполоснути у воді. Якщо підгузок чи трусики все ж зловили “номер 2” – його можна змити сильним напором води, а  саму білизну запрати з господарським милом. Прання: на делікатному режимі з малими обертами пральної машини без агресивних засобів. При сушінні — уникати прямих сонячних променів та сушарок.

Як підібрати?

Для підгузників для плавання виробники пишуть розмірну сітку в залежності від ваги дитини. Їх розмір регулюється липучками та зав’язками. Трусики для плавання слід ретельно підбирати, враховуючи талію та обхват ніжок малюка, адже вони не мають регулювання.

Ціна

Від 80 грн за підгузок для плавання до 800 грн за неопренові трусики. Їх також можна придбати вживаними, адже, на відміну від звичайних багаторазавих підгузників чи тренувальних трусиків, вони використовуються рідше.