У Львові відбудеться круглий стіл для підприємців і влади. Запрошуємо до участі

Громадська організація «Нуль відходів Львів» (Zero Waste Lviv) у співпраці із Центром підтримки підприємництва ЛМР, Департаментом економічного розвитку ЛМР, Західноукраїнським кластером індустрії моди організовує круглий стіл на тему «Розвиток локального виробництва текстильних багаторазових засобів дитячої та менструальної гігієни».

Подія відбудеться у гібридному форматі (офлайн із можливістю приєднатися до онлайн трансляції) 23 грудня 2022 року о 10:00.

Цим заходом ми започатковуємо діалог між владою і підприємцями щодо розвитку локального ринку текстильних багаторазових засобів гігієни та хочемо визначити актуальні напрямки підтримки виробників.

Запрошуємо до обговорення представників легкої промисловості, зокрема швейних підприємств, виробників багаторазових підгузок для дітей та дорослих, багаторазових прокладок, менструальних трусиків, тренувальних трусиків, тканинних серветок.

Впродовж зустрічі:

 • Розповімо про проблематику і вплив на довкілля й здоров’я одноразових засобів гігієни.
 • Локальні виробники ознайомлять з альтернативами, які вони пропонують: видами текстильних багаторазових засобів гігієни і розкажуть про їхні переваги.
 • Наведемо огляд пропозицій і перспектив українського ринку.
 • Закордонні партнери розкажуть про світовий досвід, тенденції, стандарти щодо виготовлення таких виробів.
 • Представники міської ради і кластеру моди окреслять напрямки підтримки розвитку локального виробництва та поширення багаторазових засобів гігієни.

Участь у заході уже підтвердили:

 • Галина Заяць, Виконуюча обов’язки начальника управління економіки ЛМР
 • Анна Чуба, Керівниця проєктів Центру підтримки підприємництва ЛМР
 • Любов Устінова, Виконавча директорка Західноукраїнського кластеру індустрії моди (WUFIC)
 • Марта Бочан, представниця Західноукраїнського кластеру індустрії моди (WUFIC)
 • Ірина Миронова, Виконавча директорка Zero Waste Lviv
 • Сергій Дмитренко, Керівник проекту ТМ ЕКО ПУПС

Круглий стіл відбудеться в межах проєкту «Підтримка використання багаторазових підгузків, горщика та висаджування», який Zero Waste Lviv реалізовує у співпраці із Zero Waste Alliance Ukraine та Break Free From Plastic.

Для участі у заході потрібно заповнити РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ

Актуальність теми:

Засоби дитячої та менструальної гігієни є товарами першої необхідності для жінок та батьків малюків. На ринку України домінують одноразові засоби гігієни, переважно виготовлені закордоном. Це становить значний економічний тиск на жінок та батьків немовлят, а також вони завдають шкоди довкіллю та каналізаційній інфраструктурі через поширене неналежне поводження з використаними засобами. З початком війни економічний тиск зріс ще більше.

Разом з тим, у світі поширені текстильні багаторазові засоби гігієни, такі як тканинні багаторазові підгузки для дітей, тренувальні трусики, які використовують при привчанні до горщика та тканинні багаторазові прокладки для жінок та менструальні труси.

Zero waste Lviv веде активну роботу з популяризації більш дружніх до довкілля засобів гігієни для малюків та для жінок, а відтак і формується попит на такі засоби. На ринку України є локальні виробники. Однак, незначні потужності не дають їм змоги забезпечити такими товарами великі торгові мережі. Товари, що завезені з-за кордону, достатньо дорогі.

Зважаючи на це, необхідне сприяння розвитку локального виробництва текстильних багаторазових засобів гігієни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *