У Львові відбудеться екосніданок та плоггінг у парку

З нагоди 500-річчя незалежності Швеції у Львові проведуть екологічний день. ГО «Нуль відходів Львів» запрошує містян на екосніданок за участі тимчасово повіреного у справах Швеції в Україні Леннарта Ліннера та заступника посла Швеції в Україні Каспера Андерсона. Виконавча директорка організації Ірина Миронова розповість про те, що ми можемо запозичити у Швеції з питань культури та стандартів управління відходами. Лекція відбудеться об 11:00 у офісі компанії Sigma Software (вул. Наукова, 7-Д).

Після екосніданку львів’ян запрошують до парку «Горіховий гай», де відбудеться традиційний плоггінг. Цей шведський термін означає поєднання бігу (або швидкої ходи) та прибирання території від сміття.

На 8 липня також припадає День родини. Ми радо запрошуємо доєднатися до наших заходів усіх, кому цікава тема збереження довкілля. Буде чудова нагода провести час разом зі сім’єю та однодумцями, а також зробити корисну справу для нашого міста, поєднуючи відпочинок, фізичні активності у парку та прибирання, – зазначають організатори.

Подія відкрита для усіх бажаючих та дружня до дітей та домашніх улюбленців. Попередня реєстрація уже відкрита.

Належне управління відходами сприяє зменшенню впливу на клімат і досягненню глобальних цілей сталого розвитку та національних екологічних цілей. Швеція – лідер з управління відходами від сортування до збору та переробки. Країна наполегливо працює над втіленням концепції Avfall Sverige – «Нуль відходів» та докладає зусиль, щоб ця концепція стала поширеною в усьому світі.

Управління відходами, як частина екології, – обов’язкова умова для відбудови та майбутнього добробуту України. Для успішних змін потрібні дії на всіх рівнях: від нашої щоденної поведінки до державних програм, – наголосила Ірина Миронова.

Організатором екологічного дня є компанія Sigma Software, ГО «Нуль відходів Львів» (Zero Waste Lviv) та посольство Швеції в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *