Що це?

Певно, це найкращий засіб менструальної гігієни з точки зору зручності. Якщо чаша чи диск — це щось нове і незвичне для багатьох, то з менструальною білизною такої проблеми немає. Адже це звичні для всіх труси! Просто з додатковим поглинаючим шаром.

З чого зроблені?

Труси, як і багаторазові прокладки мають декілька шарів. Зазвичай це безпечний і комфортний матеріал ззовні (бавовна, льон, конопля) і мембранна середина, яка, власне, і убезпечує від протікань.

Як користуватися?

Так само, як і трусами. Одягаєте і забуваєте. Після використання їх потрібно добре промити холодною водою (щоб позбутися крові), випрати у пральній машині, висушити, і можна використовувати знову. Важливе питання: чи є запах? Ні, нема, якщо вчасно їх змінювати (залежить від рясності виділень). При пранні важливо дотримуватись інструкції від виробника, щоб мембрана прослужила максимально довго.

Як часто змінювати?

Змінювати їх можна раз чи два рази на день (так кажуть виробники). Лікарі/ки ж рекомендують змінювати будь-який менструальний засіб не рідше одного разу на 3-4 години. І звичайно, зважайте на власні особливості й інтенсивність виділень. В дорозі чи на роботі труси можна зберігати у водонепроникних мішечках/торбинках (з плащівки).

Ризик протікання

Протікань бути не має, але завжди треба зважати на рясність виділень і власні відчуття. Також протікання можуть виникнути через пошкодження мембрани — механічні чи внаслідок прання при високих температурах.

Як підібрати свої труси?

Так само, як і звичні труси. Просто обирайте розмір, який носите, з урахуванням розмірної сітки виробника. Додатково можна звернути увагу на те, яку частину трусиків покриває мембрана — в деяких моделях вона подовжена, це зручно при використанні вночі.

Ціна

Якісні труси є недешевими, однак, інвестувавши один раз, ви матимете спокій на найближчі 3-5 років. Ціна, як і в прокладках, залежить від виробника і може коливатися від 200 до 1000 грн.