Що це?

Певно, один із найзручніших винаходів людства. Якщо чаша це інструмент, комфортний і звичний не для всіх, то менструальні труси максимально вигідне вирішення проблеми. Це звичні вам труси!

З чого зроблені?

Труси, як і багаторазові прокладки мають декілька шарів. Зазвичай це безпечний і комфортний матеріал ззовні (бавовна, льон, конопля) і мембранна середина, яка власне і убезпечує від протікань.

Як користуватися?

Так само як і трусами. Одягаєте і забуваєте. Після використання їх потрібно добре промити холодною водою (щоб позбутися крові), випрати у пральній машині, висушити і можна використовувати знову. Важливе питання: чи є запах? Ні, нема, якщо вчасно їх змінювати (залежить від рясності виділень).

Як часто змінювати?

Змінювати їх можна раз чи два рази на день (так кажуть виробники). Лікарі/ки ж рекомендують змінювати будь-який менструальний засіб не рідше одного разу на 3-4 години. І звичайно, зважайте на власні особливості і рясність виділень. В дорозі чи на роботі, труси можна зберігати у водонепроникних мішечках/торбинках (з плащівки).

Ризик протікання

Протікань бути не має, але завжди треба зважати на рясність виділень і власні відчуття. 

Як підібрати свої труси?

Так само, як і звичні труси. Просто обирайте розмір, який носите зазвичай, зважаючи на розмірну сітку виробника.

Ціна

Якісні труси є недешевими, однак інвестувавши один раз, ви матимете спокій найближчі 3-5 років. Ціна, як і в прокладках залежить від виробника і може коливатися від 200 до 1000 грн.