ГО Zero Waste Lviv за підтримки іноземних партнерів організувала проєкт із забезпечення жінок багаторазовими засобами менструальної гігієни. Під час війни вони будуть особливо актуальними для тимчасово переміщених жінок, волонтерок, лікарок, жінок-військових – тих, хто через життєві чи службові обставини не має змоги часто міняти одноразові тампон чи прокладку і крім цього має потребу зменшити витрати на засоби менструальної гігієни.
В межах проєкту ми вже отримали допомогу у вигляді менструальних чаш, багаторазових прокладок та менструальної білизни від ГО «Zoldovezet Torsulos» з Угорщини та Української асоціації в ПАР. Усі засоби безкоштовно передаємо потребуючим жінкам у Львові.
Якщо ви бажаєте взяти участь у проєкті та безкоштовно отримати багаторазові засоби менструальної гігієни, будь ласка, заповніть форму.
Зважаючи на велику кількість зголошень від зацікавлених осіб та актуальність цієї теми, особливо в часі війни, спільно із Медичним центром Святої Параскеви ми організовуємо спеціальну зустріч, під час якої представниця медцентру лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії Оксана Вихопень (досвід – 16 р.) коротко розповість про:
- Переваги багаторазових засобів менструальної гігієни
- Їхній вплив на здоров’я жінки
- Лайфхаки щодо використання.
Впродовж загальної дискусії присутні матимуть можливість задати запитання лікарці та безкоштовно отримати свій засіб.
Захід відбудеться:
Дата: 27 травня (п’ятниця).
Час: 18:00 (тривалість – до 1 год).
Локація: Медичний центр Святої Параскеви – м. Львів, вул. Заводська, 7 конференц-зал, 2 поверх.
Важливо! Оскільки кількість місць обмежена, просимо обов’язково попередньо ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ЗУСТРІЧ.
Ми сподіваємось, що багаторазові засоби менструальної гігієни стануть для жінок незамінною альтернативою, і згодом кожна з них буде амбасадоркою цих засобів й поділиться враженнями, які ми поширимо публічно через інформаційні канали Zero Waste Lviv. Разом ми зацікавлені, щоб якомога більше жінок перестали бути заручницями одноразових менструальних засобів й не витрачали на них свої фінансові та часові ресурси.
Проєкт реалізовується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки уряду Швеції.