Запрошуємо жінок на зустріч із гінекологинею, де можна отримати багаторазовий засіб менструальної гігієни від наших іноземних партнерів

ГО Zero Waste Lviv за підтримки іноземних партнерів організувала проєкт із забезпечення жінок багаторазовими засобами менструальної гігієни. Під час війни вони будуть особливо актуальними для тимчасово переміщених жінок, волонтерок, лікарок, жінок-військових – тих, хто через життєві чи службові обставини не має змоги часто міняти одноразові тампон чи прокладку і крім цього має потребу зменшити витрати на засоби менструальної гігієни.

В межах проєкту ми вже отримали допомогу у вигляді менструальних чаш, багаторазових прокладок та менструальної білизни від ГО «Zoldovezet Torsulos» з Угорщини та Української асоціації в ПАР. Усі засоби безкоштовно передаємо потребуючим жінкам у Львові.

Якщо ви бажаєте взяти участь у проєкті та безкоштовно отримати багаторазові засоби менструальної гігієни, будь ласка, заповніть форму.

Зважаючи на велику кількість зголошень від зацікавлених осіб та актуальність цієї теми, особливо в часі війни, спільно із Медичним центром Святої Параскеви ми організовуємо спеціальну зустріч, під час якої представниця медцентру лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії Оксана Вихопень (досвід – 16 р.) коротко розповість про:

  • Переваги багаторазових засобів менструальної гігієни
  • Їхній вплив на здоров’я жінки
  • Лайфхаки щодо використання.

Впродовж загальної дискусії присутні матимуть можливість задати запитання лікарці та безкоштовно отримати свій засіб.

Захід відбудеться:

Дата: 27 травня (п’ятниця).
Час: 18:00 (тривалість – до 1 год).
Локація: Медичний центр Святої Параскеви – м. Львів, вул. Заводська, 7 конференц-зал, 2 поверх.

Важливо! Оскільки кількість місць обмежена, просимо обов’язково попередньо ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ЗУСТРІЧ

Ми сподіваємось, що багаторазові засоби менструальної гігієни стануть для жінок незамінною альтернативою, і згодом кожна з них буде амбасадоркою цих засобів й поділиться враженнями, які ми поширимо публічно через інформаційні канали Zero Waste Lviv. Разом ми зацікавлені, щоб якомога більше жінок перестали бути заручницями одноразових менструальних засобів й не витрачали на них свої фінансові та часові ресурси.

Проєкт реалізовується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки уряду Швеції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *