тренувальні трусики

Що це?

Тренувальні трусики виглядають як звичайна білизна з декількома шарами тканини між ніжок або мембраною. З самої назви стає зрозуміло, що їх завдання допомогти дитині зрозуміти зв’язок між відчуттям наповненості сечового міхура та відчуттям дискомфорту, яке виникає, якщо не скористатись горщиком.

Які їх різновиди?

Тренувальні трусики виглядають як звичайна білизна, та бувають декількох типів. Перші — це звичайні трусики, які мають вкладку у відповідних місцях, або просто декілька шарів тканини, щоб намокнути від попісу. Другі — зовні мають водонепроникну мембрану, а всередині вбираючий шар. Треті — просто мембрана, які вдягаються на звичайні бавовняні трусики. У всіх варіацій одне завдання — якщо вже трапилась “аварія”, то підлога/килими чи дитячий одяг мають залишитись сухими.

Як користуватися?

Одягаються як звичайна білизна,  найлегше їх одяга на дитину, яка вже вміє стояти. Більшість батьків надають їм перевагу, оскільки вони не такі об’ємні як багаторазові підгузники. Прати і сушити, якщо у них є мембрана, слід так само як багаторазові підгузки.

Як часто змінювати?

Після кожної “аварії”.

Ризик протікання

Тренувальні трусики розраховані тільки на один попіс, тому не підходять для нічного сну. Якщо трусики підійшли по фігурі на дитину, то вони здатні деякий час втримувати вологу. 

Як підібрати?

Розмір трусиків не регулюється, хіба є резинка на поясі, тому їх треба ретельно підбирати в залежності від розмірної сітки кожного виробника.

Ціна

Найпростіші варіанти без мембрани стартують від 60 гривень. Трусики з мембраною — від 150 грн. Якщо вибирати з вживаних варіантів, слід дивитись, чи не розтягнені манжети та пояс і, якщо це модель з мембраною, перевіряти, чи попередні власники дотримувались рекомендацій щодо догляду.