Circular Economy Club Lviv та Zero Waste Lviv покажуть документальний фільм «Замикаючи цикл» / Closing the Loop

4 березня о 16:00 у Центрі Шептицького відбудеться демонстрація фільму «Замикаючи цикл» / Closing the Loop. Документальний фільм одночасно транслюватиметься в 51 містах і 29 країнах світу в період з 4 по 10 березня 2019 року.

Фільм  про принципи кругової економіки вперше побачив світ на День Землі 22 квітня 2018 року і тепер демонструється в Україні.

Подія Circular Economy Club (CEC) розширить ваші знання про циркулярність та кругові ініціативи і познайомить зі світовими практиками зі сталого розвитку. Ви знатимете про стан кругової економіки і будете мати чіткі приклади, які допоможуть вам пояснити циркулярну структуру іншим. Ви отримаєте чітке розуміння, як працює кругова економіка та ознайомитесь зі сталими практиками і прикладами світового рівня.

 

Після перегляду фільму відбудеться панельна дискусія за участі:

Володимир Воробей – очільник PPV Knowledge Networks

Оксана Дащаківська – керівниця Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду “Відродження”

Андрій Москаленко – заступник міського голови Львова з питань розвитку

Модеруватиме дискусію Ірина Миронова, Zero Waste Lviv.

Інші учасники панелі узгоджуються.

 

Панельна дискусія на тему “Циркулярна економіка. З чого починати зміни – зі споживачів, бізнесу, чи регулювань?” Під час дискусії шукатимемо відповіді на такі запитання:

  • Чи актуальне питання “циркулярної економіки” для України?
  • Як мотивувати до змін – інформувати та заохочувати фінансово, чи забороняти та обмежувати?
  • Чи можемо ми використати перехід до систем закритого  циклу як можливість відбудувати нову стійку економічну систему?

 

Ініціаторами демонстрації фільму у Львові є Circular Economy Club Lviv та Zero Waste Lviv за підтримки Львівської міської ради. Партнерами заходу є також Responsible Future, ВУМ та PPV Knowledge Networks  

 

Для кого цей захід?

– Власники і топ-менеджери бізнесів, яким важливий сталий розвиток

– Архітектори, дизайнери, інженери і експерти будівельної галузі

– Представники компаній і стартапів енергетичного сектору, АПК, будівельної галузі, фешн і текстилю, відновлювальної енергетики

– Дослідники і науковці

– Громадські організації, професійні і бізнес-асоціації

– Прихильники принципів кругової економіки

 

Увага: фільм транслюватиметься мовою оригіналу (англійською) з українськими субтитрами (переклав Іван Четвертинівський). Дискусія відбудеться українською.

 

Подія безкоштовна за умови попередньої реєстрації. https://www.eventbrite.com/e/closing-the-loop-documentary-screening-tickets-56811699322

Про фільм Closing the Loop http://www.closingtheloopfilm.com/

В підтримку досягнення Цілей сталого розвитку ООН, зокрема 12-ї цілі щодо відповідального споживання і виробництва, документальний фільм досліджує 5 головних стратегій для досягнення циркулярності: зменшення споживання, повторне використання, переробка, поновлення і повторне винаходження. В фільмі продемонстровані приклади з Європи, Латинської Америки, Африки, які наводяться експертами з Всесвітнього економічного форуму, Кембриджського і Гарвардського університетів.

 

Про організаторів та партнерів:

Circular Economy Club (CEC) — це міжнародна мережа, яка налічує понад 2 600 професіоналів і організацій в галузі кругової економіки у 60 країнах світу. CEC – глобальна і відкрита мережа, яка об’єднує архітекторів, інженерів, бізнес-лідерів, дослідників і професіоналів, які займаються трансформаціями світових стандартів.

Zero Waste Lviv — це ініціатива, яка популяризує та впроваджує практики попередження утворення відходів та відповідального споживання.

PPV Knowledge Networks  — це агенція економічного розвитку, що створює та розвиває бізнеси та бізнес-мережі. Ключові сфери інтересів – це зелена та креативна економіка.

Change Agency Responsible Future допомагає компаніям приватного і державного секторів розробляти і впроваджувати стратегії і політики сталого розвитку.

Open University of Maidan це освітня ініціатива, яка поширює ідеї і сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні.