5 епізодів на екотематику, які варто послухати

Любите слухати не лише музику, але наповнюватись новим, коли йдете на навчання, чи роботу? Тоді рекомендуємо вам послухати епізоди після, яких станете краще розбиратись у пластику, дізнаєтесь що таке екоміста, які є альтернативи підгузкам та жіночим прокладкам і як пандемія змінила вміст нашого смітника. 

Видання The Ukrainians запустило серію із 10 подкастів. Ми ж рекомендуємо підписатися та прослухати епізоди аудіо-програми «Дім». Його творить журналістка Ірина Панчишин. Подкаст про людей і те, як наша діяльність впливає на світ довкола. Тож пропонуємо послухати кілька епізодів:

Сміттєзвалища. Куди викидати відходи? У ньому пояснюють, що відбувається з українськими сміттєзвалищами. Коли чекати на рекультивацію сміттєвих полігонів в Україні, чому сміття не можна спалювати, а також як переробляють сміття у світі?

Apple Podcasts ⟶ apple.co/3bl6g0P

Google Podcasts ⟶ bit.ly/2SwrPF1

YouTube ⟶ bit.ly/3f6ZRrf

SoundCloud ⟶ bit.ly/3bgO88r 

Spotify ⟶ spoti.fi/3be9oeQ

Anchor ⟶ anchor.fm/ioqusc9edm

 

Що купити, аби не смітити? Тут екоблогерки Діана Попфалуші та Маріанна Бойко діляться досвідом як споживати менше та як купувати без шкоди собі і довкіллю. Також почуєте про різновиди пластику, що таке капсульний гардероб і як це працює?  

Apple Podcasts ⟶ apple.co/3wyuzjZ.

Google Podcasts ⟶ bit.ly/2Tf9Nrf.

YouTube ⟶ bit.ly/3oPjloJ.

SoundCloud ⟶ bit.ly/3ugO8Mg.

Spotify ⟶ spoti.fi/3be9oeQ.

Anchor ⟶ anchor.fm/ioqusc9edm.

 

Підгузки, прокладки, контрацептиви. Яка альтернатива? Як ці засоби гігієни стають небезпечними для планети? Що таке висаджування дітей та як цьому навчити малюків? Досвідом ділиться наша аналітикиня Любов Бокало. А у цій темі говорять наскільки безпечні багаторазові контрацептиви.
Apple Podcasts ⟶ apple.co/2TewhJ7

Google Podcasts ⟶ bit.ly/3g5SKkr

YouTube ⟶ youtu.be/NLYVHjje7dY

SoundCloud ⟶ bit.ly/3g58G6w

Spotify ⟶ spoti.fi/3be9oeQ

Anchor ⟶ anchor.fm/ioqusc9edm

 

Екологічне місто. Чи існує таке місто? Спойлер — ні. Але є ті, які малими, але впевненими кроками до цього наближаються. Навіть в Україні. Голова організації Zero Waste Lviv Ірина Миронова розповідає про це. Також в епізоді пояснюють ідею пермакультури і екопоселень, чому це круто і як до них долучитись.

Apple Podcasts ⟶ apple.co/2SWo0JX.

Google Podcasts ⟶ bit.ly/35NfHTI.

YouTube ⟶ youtu.be/9hAfKNRIfBw.

SoundCloud ⟶ bit.ly/3qjzyDe.

Spotify ⟶ spoti.fi/2UcvUz9.

Anchor ⟶ anchor.fm/dimpodcast.

 

А ще пропонуємо послухати епізод Коронавірус і сміття: що змінилося? подкасту Fama Talks У ньому засновниця соціологічної агенції «Фама» Мар’яна Малачівська-Данчак спілкується із нашою Іриною Мироновою про екологію під час коронавірусу. Як із сміття видно наш уклад життя та повернення пластику у магазини через пандемію. 

Дивитись

YouTube: https://youtu.be/_QSnBayQlGc

Слухати

GooglePodcasts: https://bit.ly/3Cn1Y4T

SoundCloud: https://bit.ly/37kIXBY

Anchor by Spotify: https://anchor.fm/fama-agency

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *