Сервіс Zero Cup створений, щоб ви могли насолодитися улюбленим напоєм на ходу і не продукувати при цьому зайвого сміття. Беріть каву чи чай із собою, турбота про довкілля вже включена — жодний одноразовий стаканчик не постраждає.

Як це працює?

Користування горнятками безкоштовне, ви лише сплачуєте вартість застави, яку отримуєте назад у повному обсязі після повернення горнятка в будь-який із закладів-учасників.
Щоб скористатися горнятком Zero Cup, зробіть наступне:

  1. Встановіть чат-бот Zero Cup у телеграмі, зареєструйтесь.
  2. Оберіть пункт “Взяти горнятко”, продиктуйте код баристі.
  3. Підтвердіть операцію та внесіть 100 грн застави.
  4. Повернути горня можна в будь-якому із закладів-партнерів, а не лише там, де ви його отримали. Для цього оберіть в чат-боті пункт “Повернути горнятко” та продиктуйте код баристі.
  5. Підтвердіть операцію, отримайте ваші 100 грн назад.

Історія створення

Ідея створення подібного сервісу народилася в 2019 році на навчанні із сервіс-дизайну від Symphony Solutions. Залучившись менторською підтримкою та обʼєднавши зусилля з дизайнерами-розробниками, представниці Zero Waste Lviv розпочали роботу над рішенням проблеми забруднення одноразовим пластиком. Після місяців розробки та серії експериментів за підтримки Лабораторії інноваційного розвитку UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та вимушеної паузи через пандемію Covid-19, у квітні 2021 року сервіс запрацював у Львові.

Про горнятка

Горнята Zero Cup багаторазові, зроблені з міцного пластику (поліпропілену), що підходить для використання з харчовими продуктами, у т.ч. гарячими напоями. Кожне горня витримує близько 3000 циклів використання та миття в посудомийній машинці. Аналогічні горнятка цього ж виробника використовуються в сервісі заставної тари BackCup у місті Ґрац, Австрія.
Виготовлені в Німеччині.

Заклади

Замовити напої з собою в багаторазові горнята Zero Cup можна в мережі кавʼярень KREDENS CAFE