пункти прийому вторсировини

Якщо контейнери на прибудинкових майданчиках не задовільняють ваших потреб, а громадські сортувальні станції розташовані далеко, варто придивитись до старих добрих пунктів прийому вторсировини. Оскільки прибуток їм забезпечує продаж вторинної сировини заготівельникам, тут приймають лише те, що готові купляти переробні підприємства. В цьому їхній великий плюс: те, що приймається в пунктах прийому, точно не потрапить на полігон. Мінус, правда, теж є: приймальні пункти зазвичай не відрізняються високим рівнем обслуговування та клієнтоорієнтованістю, а графік роботи та перелік вторсировини, що приймається, можуть швидко змінюватись. 

Що приймають?

Зазвичай найбільш цінну вторсировину (PET-пляшки, кришечки від них, каністри, алюмінієві бляшанки, макулатуру, скло). Але через війну ринок вторсировини в Україні зазнав змін, тож тепер попит залежить від того, які переробні підприємства продовжують працювати. Наразі найлегше здати макулатуру, оборотні пляшки та плівку. 

Мапа пунктів прийому

Ми зібрали адреси пунктів прийому, що зараз працюють у Львові. Перелік не повний, тож якщо знаєте інші локації, які також варто додати на мапу, пишіть нам.