Презентували сімейним лікарям багаторазові засоби дитячої гігієни 

10 грудня у 6-тій Міській поліклініці м.Львова відбулась зустріч «Підгузки – зайві!». Люба Бокало, аналітикиня Zero Waste Lviv презентувала сімейним лікарям альтернативні методи дитячої гігієни: висаджування, багаторазові підгузки, раннє привчання до горщика та тренувальні трусики.

Лікарі розповіли, що про деякі методи чули. Але на прийомах пацієнтів їх не обговорюють. Самі пацієнти цю тему вкрай рідко піднімають, а медичні протоколи не мають рекомендацій щодо використання чи невикористання засобів дитячої гігієни (підгузків чи іншого).

Тож ми закликаємо пацієнтів активніше обговорювати тему дитячої гігієни зі своїми лікарями. А ми, Zero Waste Lviv, зі свого боку будемо адвокатувати написання та прийняття відповідних політик на тему популяризації використання багаторазових засобів гігієни немовлят.

Дякуємо сімейним лікарям 6-тої поліклініки за зацікавленість в темі та відкритість. На стінах лікарні вони розмістили інформаційні плакати, які ми розробили, щоби популяризувати багаторазові засоби та безсміттєві методи гігієни немовлят. 

Зустріч відбулася в рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Підгузки — зайві!» за підтримки Управління з питань поводження з відходами та Львівської міської ради в рамках конкурсу «Зробимо Львів кращим!». 

Більше про проєкт «Підгузки – зайві!» можна почитати тут.

 

Фото: Богдан Ємець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *