ЗБІР КОШТІВ на багаторазовий посуд для зсу

Збираємо кошти на багаторазовий посуд, газові горілки та пічки для приготування їжі для ЗСУ. Ваша фінансова підтримка дозволить нам закупити більше комплектів та забезпечити посудом більше українських військових.

Ви можете переказати будь-яку зручну для вас суму, натиснувши на кнопку нижче (можна оплачувати за допомогою платіжної карти, Приват24, QR-коду, MasterPass та готівкою в терміналах Приватбанку).  У призначенні вкажіть “посуд для ЗСУ”.

підтримати проект

станьте волонтером чи волонтеркою Zero waste lviv

Долучитися справою — це і корисно, і пізнавально. Ми часто потребуємо різного штибу допомоги як онлайн, так і офлайн. Хочете посилити нашу діяльність своїми компетенціями та навичками, або ж просто бажаєте допомогти, але ще не знаєте, як саме? Заповнюйте форму за посиланням нижче, і ми зв’яжемося з вами.

заповнити реєстраційну форму

будьте частиною руху zero waste

Пишіть про власні свідомі практики чи поширюйте інформацію про досягнення інших. Важливо, щоб ідея жила і звучала в інфопросторі. Підписуйтеся на наші сторінки в соцмережах та поширюйте корисний контент серед друзів та знайомих. Ми завжди раді усім новим та старим друзям Zero Waste Lviv.