Green Black Drinks. Чесно про Чорну П’ятницю з маркетологом

Green Black Drinks web site banner
Ура, це знову вони – Green Drinks у Львові!
 
Цього разу запрошуємо вас поговорити про СТРАШНЕ А саме про те, як на нас впливають маркетинг та реклама, яким чином нам намагаються нав’язати думку про те, що споживати більше приведе нас до дзену. Тобто, поговоримо про знижки, розпродажі і королеву цього ажіотажу – “Чорну п’ятницю”.

 
У невимушеній атмосфері, з алкогольним чи безалкогольним напоєм, поговоримо про закупи та споживання, і як отримати вигоду з таких цінопадів та не зрадити своїм принципам свідомого споживання. І не просто поговоримо, а почуємо поради професіонала. Разом з нами буде Аліса Саменюк. Понад 15 років роботи у рекламних агентствах, та маркетингових департаментах торгових мереж таких як «Фокстрот», «Гольфстрім», «Арт-Груп», «Технології рішень». Аліса розповість чи справжні знижки в магазинах на Чорну п‘ятницю і що і як купувати, щоб не витратити цілий статок.
 
Де: паб Купіца
Коли: 20 листопада з 19:00
Вхід вільний.
Але ми завжди вдячні за ваші донейти, бо завдяки ним ми можемо організовувати круті заходи та створювати важливі проекти.
Підтримати Zero Waste Lviv можна переказавши довільну суму отут: https://zerowastelviv.org.ua/dopomoha/
Цього разу Green/Black Drinks відбуваються у рамках Європейського тижня скорочення відходів (EWWR – European Week for waste reduction) – це загальноєвропейська кампанія, що триватиме з 16 по 24 листопада, і головним завданням якої є звернути увагу населення на проблему надмірного споживання та, як результат, величезного утворення відходів, які, звісно ж, нікуди просто так не зникають.
 
Для довідки:
Європейський тиждень скорочення відходів (EWWR) спрямований на інформування про проблему збільшення кількості відходів в Європі, так як відходи мають величезний вплив на довкілля, спричиняючи забруднення повітря та викидів парникових газів, що сприяють зміні клімату.
 
Крім того, вироблення будь-якої речі потребує додаткових затрат ресурсів, що в нашому випадку – коли ресурси вичерпуються не днями, а годинами – є особливо небезпечним. Саме тому запобігання утворення відходів в першу чергу та належне поводження з відходами є ключовими елементами забезпечення ефективного використання ресурсів та стійкого зростання економік європейських держав.
 
Більше про #EWWRhttps://www.ewwr.eu/en 🌎
Подія заходу у Фейсбук: https://www.facebook.com/events/2882887681735629/