На найбільш поширені запитання у нас вже готові відповіді. Просто оберіть що вас цікавить і розгорніть запитання, щоб побачити відповідь.

Zero Waste - це про сортування?

В першу чергу, Zero Waste – це про попередження утворення відходів, тому спочатку варто:

1. проаналізувати наше сміття та звідки воно береться,

2. позбутись того, що не підлягає утилізації або переробці.

3. і, звичайно, відсортовувати те, що підлягає вторинній переробці та передавати це на переробку (але скажемо по секрету, що значну частину того, що ми відсортовуємо, можна також замінити багаторазовими альтернативами).

Чому сортування не вирішує проблеми?

Люди споживають занадто багато одноразових речей. Сортування допомагає, але не вирішує проблеми. Крім того, існують речі, які не підлягають повторній переробці. Від них варто відмовитись взагалі.

Які є альтернативи одноразовим речам?
  1. Багаторазова торбинка
  2. Екоторба / сумка-шоппер
  3. Термогорня
  4. Пляшка для води, яку можна наповнити
  5. Бамбукова зубна щітка, замість пластикової
  6. Твердий шампунь / кондиціонер
  7. Багаторазова соломинка
Чи може одна людина щось змінити?

Так!Щодня ми приймаємо рішення, які впливають на наше майбутнє. Кожна наша дія -це вибір, якою ми хочемо бачити планету. Навіть маленькими кроками ми можемо зменшити екослід. Zerowaste – це не тільки про навколишнє середовище, а й про якість нашого життя: краще почуватись, краще харчуватись, краще проводити вільний час, економити кошти і не виносити щодня сміття.

Як я можу допомогти?

Ми цінуємо будь-яку допомогу. Якщо ви відмовились від одноразового пакета чи пластикової соломинки, то ви вже на правильному шляху.

Щоб допомогти нам фінансово у цій нелегкій боротьбі натисніть тут.