Бренд-аудит 2020 у Львові 19 вересня

бренд-аудит-2020
В суботу 19 вересня 2020 року, у Всесвітній день прибирання, ми всі разом зберемо інформацію про основних забруднювачів, проаналізуємо її та опублікуємо у відкритому доступі. Також всі дані ми надішлемо до центрального офісу Break Free From Plastic, щоб мати повну картину в світовому масштабі про основні корпорації, що потребують змін.
Що таке Бренд-аудит?
Кампанія була започаткована Міжнародним рухом Break Free From Plastic, а організація Zero Waste Alliance Ukraine (співзасновниками якої є ГО “Нуль відходів Львів”) є одним з активних членів руху. Це акція, яка починається з прибирання, має на меті дещо більше, ніж навести чистоту. Основна мета бренд-аудиту – визначити компанії, відповідальні за забруднення навколишнього середовища пластиком. І для цього нам потрібна ваша допомога!
Починаючи з 2018 року у всьому світі було проведено більше 1000 бренд-аудитів, щоб визначити закликати компанії-забруднювачі в першу чергу перестати виготовляти стільки непотрібного одноразового пластику.
Результати минулорічної акції в світі можна прочитати в доповіді BRANDED https://cutt.ly/branded_2019
У 2020 проект стає ще більшим – з більшою кількістю аудитів та зібраних даних та більшою кількістю вражаючих історій, якими можна поділитись. Звичайно ви проведемо Бренд-Аудит у Львові і закликаємо вас долучитися.
Ви можете бути частиною цього всесвітнього руху. Долучайтесь та допоможіть визначити #ЧиєСміття під час #BrandAudit2020!
Щоб долучитись до акції у Львові заповніть форму: https://forms.gle/GKdniT5BVep8XxN9A